Ano, produkt je možné použít i na dočištění pokožky od zbytků lepidla.

Produkt je velmi účinný a ekonomický – 35 ml vydrží až na 200 aplikací.

Ano, produkt je určen i pro profesioální využití ve zdravotnictví. Produkt je také možné použití u diabetiků a stomických pacientů.

Produkt působí jemně i na citlivou a velmi suchou, popraskanou nebo porušenou pokožku. Produkt je také velmi vhodný pro osoby trpící intolerancí na benzín. Nepoužívejte v případě alergické reakce na některou z obsažených složek přípravku.

Produkt je určen k odstranění textilních či plastových náplastí, obvazů a jiných zdravotnických pomůcek lepených na povrch těla (nikotinové náplasti, EKG elektrody).

Produkt nemám vliv na proces hojení rány a rána jej nemůže vstřebat. Působí jemně i na citlivou a velmi suchou a popraskanou nebo porušenou pokožku. Zanechává ošetřené místo čisté a připravené pro další přelepení novou náplastí.

Ne, produkt Akutol odstraňovač náplastí v ráně neštípe.

Produkt zanechává ošetřené místo čisté a připravené na další přelepení novou náplastí.

Produkt Akutol odstraňovač náplastí nastříkejte na náplast ze vzdálenosti 10 – 15 cm od pokožky. Na propustnou náplast aplikujte v dostatečném množství, které ošetřené místo provlhčí. Vyčkejte 10 – 15 sekund a náplast rychlým pohybem sejměte. U neprospustné náplasti (např. voděodolné) nastříkejte na roh náplasti a po několika vteřinách roh odejměte. Postupně aplikujte nástřik a sejmutí části náplasti do úplného odstranění.

Nenašli jste odpověď?

Ozvěte se na 800 900 283 nebo obchod@aveflor.cz

    Přibalili jste si Akutol?

    Kupte na oficiálním e-shopu, nebo ve své lékárně
    Koupit Síť prodejen