Produkt je vhodný pro děti od 3 let i diabetiky. Po poradě s lékařem je vhodné použití i u těhotných a kojících žen.

Aplikace formou spreje je bezbolestná, bezkontaktní, hygienická a velmi rychlá. Jde o praktické balení vhodné na cesty. Popálené pokožky se uživatel nemusí dotýkat, tedy nedochází ke kontaminaci popálené pokožky od virů a bakteríí, které mohou být na rukách.

Ne, produkt Akutol sprej na popáleniny v ráně neštípe. Aplikace formou spreje příjemně chladí popálené místo.

Ne, produkt Akutol sprej na popáleniny netvoří voděodolný film/obvaz na ráně.

Nástřik sprejem nejméně 3x denně opakujte, po mytí a koupání vždy, aby bylo popálené místo stále kryté ochranným filmem a byl zachován princip vlhkého hojení.

Produkt Akutol sprej na popáleniny vytvoří na poranění prodyšný ochranný film, který urychluje proces obnovy popáleniny pokožky a to i díky hydrogelu s obsahem kyseliny hyaluronové, extraktu z aloe vera a měsíčku lékařského. Ochranný film však není nijak voděodolný a nechrání pokožku před nepříznivými vlivy, bakteriemi atp. Akutol sprej na popáleniny neplní funkce Akutol spreje plastického obvazu. Nástřik sprejem opakujte, po mytí a koupání vždy, aby bylo popálené místo stále kryté ochranným filmem a byl zachován princip vlhkého hojení.

Pokud pocítíte, že je potřeba popálenou pokožku opět zchladit, pociťujete nepříjemné pálení, pak aplikujte produkt znovu. Aplikace je možná v častých intervalech. Doporučená aplikace je minimálně 3x denně.

Produkt je možné aplikovat na popálenou pokožku dle individuálních potřeb uživatele. Doporučená aplikace na popálenou pokožku je minimálně 3x denně. Aplikujte produkt do zahojení rány z drobného popálení (obvykle několik dní). Při popáleninách po nadměrném slunění do zhnědnutí a vymizení pocitu pálení pokožky.

Aplikujte/nastříkejte produkt na popálenou pokožku ze vzdálenosti 10-15cm, aby došlo k dostatečnému rozptylu produktu na celou popálenou plochu.

Akutol sprej na popáleniny je vhodný na popáleniny I. a II.a stupně a popálenou pokožku od nadměrného slunění/opalování. Produkt není určen na těžké popáleniny II.b a III. stupně, kde dochází k hlubokému poškození epidermis a dermis.

Nenašli jste odpověď?

Ozvěte se na 800 900 283 nebo obchod@aveflor.cz

    Přibalili jste si Akutol?

    Kupte na oficiálním e-shopu, nebo ve své lékárně
    Koupit Síť prodejen